OKRUTNY mord! Bestia zrobiła to psu. Szokujące szczególy

Policjanci z Żor (województwo śląskie) poszukują sprawcy okrutnego mordu na psie. Zwłoki zwierzęcia, który miał na szyi plastikową pętlę, a pysk owinięty taśmą samoprzylepną. Ciało zwierzęcia zostało wrzucone do kontenera na używane ubrania.

Szokującego odkrycia dokonała osoba zajmująca się sprzątaniem bloków na osiedlu Powstańców Śląskich. W kontenerze na używaną odzież znajdował się martwy pies. – Na psa natknęli się pracownicy, gdy opróżniali kontener na używaną odzież znajdujący się przy bloku nr 7 i pozostawili go w strefie śmietników do czasu przybycia patrolu. Martwe zwierzę miało na szyi zaciśniętą plastikową opaskę i owinięty taśmą samoprzylepną pysk – opisuje znalezisko piekarska policja. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

– Przeprowadzono oględziny, rozpytano osoby zgłaszające i mieszkańców pobliskiego bloku. Pies nie miał wszczepionego czipa, ale jego zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań – informują mundurowi. Zdarzenie zgłoszono już prokuraturze i organizacji zajmującej się ochroną zwierząt. Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat okoliczności zdarzenia lub właściciela psa, czy sprawcy jego zabicia. Wszelkie informacje będą przyjmowane pod numerami telefonów: 32 47 88 200, 32 47 88 271, a także, drogą mailową, pod adresem: kamila.siedlarz@zory.ka.policja.gov.pl lub tomasz.kania@zory.ka.policja.gov.pl.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*